Odznaki sportowe ❯

Odznaki sportowe na zamówienie

Prowadzisz klub bądź stowarzyszenie sportowe? Jeśli podchodzisz poważnie do swojej działalności, z pewnością zainteresuje Cię przygotowana przez nas oferta odznak sportowych. Nasze odznaki , pinsy i coiny charakteryzują się wysoką jakością wykonania, a także dbałością o szczegóły. Przy wykonywaniu odznak sportowych i pinsów wykorzystujemy sprawdzone metody ich produkcji – stosujemy wypalaną piecową emalię, jak również tłoczenie monochromatyczne wypukłe. Sposoby te gwarantują trwały i estetycznie wykonany produkt końcowy. Małe odznaki sportowe / pinsy / zwyczajowo mają wymiar 20mm-24 mm . W przypadku okrągłych okolicznościowych / rocznicowych coinów / wymiar ich zwyczajowo jest 32mm-35 mm.

Odznaki sportowe na zamówienie

Odznaka sportowa stanowi symbol przynależności do określonej grupy sportowej – np. do drużyny piłkarskiej czy związku sportowego. Mogą być one wręczane jako wyróżnienie lub nagroda za osiągnięcia i inne zasługi dla danego klubu bądź stowarzyszenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, a także zdając sobie sprawę z tego, że ich potrzeby mogą się od siebie różnić, stworzyliśmy atrakcyjną ofertę odznak sportowych na zamówienie. Odznaki tworzone są w zgodzie z barwami klubów czy wyglądem herbu lub symbolu danego stowarzyszenia. Konkretny projekt konsultujemy ze zleceniodawcą i jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje. Naszym priorytetem jest pełna satysfakcja Klienta z wykonanej usługi.

Producent odznak sportowych

Wiemy, jak ważne są dla klubów czy związków sportowych ich barwy, symbole czy inne szczegóły, które wpływają na ich rozpoznawalność. Właśnie dlatego każde zlecenie realizujemy z pełną starannością i zachowaniem nawet najmniejszych detali. Jako producent odznak sportowych gwarantujemy najwyższą jakość ich wykonania. Jesteśmy w stanie stworzyć odznaki w dowolnym kształcie i wzorze. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem oraz fachową wiedzą potwierdzoną w praktyce. Oferujemy nie tylko estetycznie wykonane odznaki sportowe, ale również profesjonalną i kompleksową obsługę Klienta. Przekonało się o tym już wiele klubów i stowarzyszeń sportowych – dołącz do nich już dziś. Zapraszamy do współpracy!

Poniższe zdjęcia są realizacjami wykonanymi przez naszą firmę.
zobacz całą naszą galerię
Zadzwoń do nas, napisz
Jesteśmy producentami odznak i medali z wieloletnim doświadczeniem, oraz jakością potwierdzoną przez dziesiątki usatysfakcjonowanych klientów.

ZOBACZ NASZ FILM - PINSY METALOWE

 

 

oglądając filmy na Youtube kliknij w koło zębate i zwiększ maksymalnie rozdzielczość.

ZOBACZ NASZ FILM - MEDALE I ODZNAKI METALOWE

 

 

oglądając filmy na Youtube kliknij w koło zębate i zwiększ maksymalnie rozdzielczość.

Kontakt z nami
FAN GIFT Wojciech Paszkowiak
ul.Chorągwi Pancernej 22
02-951 Warszawa
Wykonanie strony: Devilart
Niniejsza strona korzysta z plików cookie
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług.
Zezwól na:
niezbędne:
wszystkie:
Zezwalam