Pinsy metalowe na zamówienie

Pinsy to znaczki metalowe o niewielkich rozmiarach. Mogą być one wykorzystane jako symbol, który będzie dyskretnym przypomnieniem o odznaczeniu noszącego bądź jego przynależności do jakiejś organizacji. Potrafią być eleganckie, nie zaburzają harmonii wyglądu właściciela, a raczej są jego delikatnym uzupełnieniem. Często są również wykorzystywane w firmach, szczególnie w działach mających styczność z Klientem. Jak widać, pinsy mają wiele zastosowań, na które warto zwrócić uwagę.

Szukasz wyjątkowych odznaczeń? Postaw na eleganckie metalowe pinsy w wyjątkowo korzystnej cenie!

Jako producent doskonale zdajemy sobie sprawę, z tego, że wymagania Klientów są naprawdę różne. Właśnie dlatego produkujemy metalowe pinsy wyłącznie na zamówienie, zgodnie z projektem Klienta. Takie podejście sprawia, że gotowy wyrób w stu procentach odpowiada na potrzeby zleceniodawcy. O najwyższej jakości naszych produktów oraz w pełni profesjonalnym podejściu świadczy m.in. lista dotychczasowych Kontrahentów, którą znajdziesz tutaj.

Wybierz metalowe pinsy wykonywane na zamówienie wprost od producenta

Pomimo tego, że pinsy mają małe rozmiary (z reguły jest to od 1,5 do 2,5 centymetrów), niezwykle dokładnie odwzorowujemy przesłany nam logotyp. Jeśli chodzi o wzory kolorowe, to do ich naniesienia na metal stosujemy wypalaną emalię, która nadaje szlachetny połysk powierzchni pinsa. W produkcji znaczków metalowych nie wykorzystujemy nadruku powlekanego i szybkoschnącej emalii akrylowej, ponieważ jest ona gorszej jakości, a sam wydruk traci charakter pinsa metalowego.

Partner biznesowy, na którego możesz liczyć – pinsy, odznaki wojskowe, medale i wiele więcej

Jesteśmy obecni na rynku od wielu lat. Dysponujemy bezcenny doświadczeniem oraz szerokim zestawem umiejętności. Jeśli interesują Cię pinsy metaloweskontaktuj się z nami. Pamiętaj, że minimalna wielkość zamówienia wynosi 100 sztuk. Jesteśmy przekonani, że uda nam się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Pinsy wypalane 250 stopni

Wypalana emalia w 250 stopniach .Nie stosujemy w przeciwieństwie do innych firm akrylowych farb szybkoschnących które charakteryzują się słabą jakością. Technologia uzyskania kolorów w procesie wypalania emalii jest bardzo wysokiej jakości technologia zapewniająca estetyczny końcowy efekt. Wypalana emalia w tej samej technologi jest wykorzystywana w jubilerstwie wszędzie tam gdzie potrzebne są emaliowane elementy. Trwałość kolorów i twardość powłoki jest liczona na dziesiątki lat. Najczęściej wykorzystywana technologia. Zastosowanie współczesnych farb syntetycznych pozwala uzyskać dowolny kolor wg pantonu. Najczęściej spotykanym wymiarem 1,5 cm -2,5 cm Wypalone kolory tworzą emaliowaną estetyczną i trwałą powłokę. Wypalna emalia jest najlepszą technologią w produkcji pinsów i znacznie przewyższa jakością techniki nadruku powlekanego. Pins wykonany techniką drukarską traci charakter metalowej odznaki i tym samym jest niechętnie użytkowany. Polecamy zapięcie typu motylek agrafka lub długa szpilka.. Technika ta pozwala na uzyskanie szklistej z połyskiem powierzchni co daje bardzo dobry efekt wizualny. Dodatkowo warto zaznaczyć, że pinsy mogą mieć przeróżne kształty, formy lub kolory. Jesteśmy sprawdzonym producentem pinsów ,wpinek i znaczków metalowych z wieloletnim doświadczeniem. W naszej gamie produktów mogą znaleźć Państwo bardzo rozbudowaną ofertę pinsów robionych na zamówienie. Naszą produkcję charakteryzuje fakt, że jesteśmy elastyczni i nie ograniczamy się w czasie naszej pracy. Proponowany przez nas rodzaj reklamy to doskonały sposób na autopromocję każdej firmy, instytucji bądź innej organizacji do której przynależymy Poniżej przedstawiamy przykłady pinsów naszej produkcji wykonane tą techniką.Nasze fotografie pinsów ,wpinek są bez retuszu i w rzeczywistości wyglądają lepiej niż na zdjęciach . Polecamy zapoznać się z rekomendacjami które są w osobnej zakładce. Do pinsów wpinek i znaczków metalowych możliwe jest zamówienie dodatkowo małych pudełeczek. Poniżej przykłady naszej produkcji.

Poniższe zdjęcia są realizacjami wykonanymi przez naszą firmę.
zobacz całą naszą galerię

Pinsy wytłaczane

Technika tłoczenia powoduje ,że powierzchnia nie jest płaska a w zagłębieniach stosuje się farby emaliowane syntetyczne następnie wypalane w wysokich temperaturach. Technika ta różni się od techniki wypalanej emalii 250 st ,że przy tym rozwiązaniu powierzchnia nie jest idealnie płaska i widoczne są niewielkie wytłoczenia i wgłębienia. Ponadto stosuje się tu inne temperatury co powoduje ,że farby finalnie nie są tak twarde co nie zmienia faktu ,że jakość tych wyrobów jest wysoka. W produkcji pinsów ,wpinek i znaczków nie jesteśmy ograniczani kształtem logotypu. Do zapięci polecamy szpilkę z motylkiem ,agrafkę lub długą szpilkę. Najczęstszym rozmiarem pinsów jest 1,5 cm do 2,5 cm. jesteśmy sprawdzonym z wieloletnim doświadczeniem producentem pinsów i wpinek. Nie stosujemy farb szybkoschnących, w naszej technologi kolory wypalane są w wysokich temperaturach. Nie stosujemy także nadruku który jest techniką drukarska o słabej jakości. Finalnie można zastosować powierzchnię z wgłębieniami lub za niewielką dopłatą epoksydować powierzchnię co sprawia ,że powłoka jest płaska. Poniżej przykłady naszej produkcji.Nasze fotografie pinsów,wpinek są bez retuszu i w rzeczywistości wyglądają lepiej niż na zdjęciach . Polecamy zapoznać się z rekomendacjami które są w osobnej zakładce.

Poniższe zdjęcia są realizacjami wykonanymi przez naszą firmę.
zobacz całą naszą galerię

Pinsy wypukłe

W technice wypukłej logotyp jest wyciągnięty ponad powierzchnie tła. W przypadku ozdobnych ornamentów możemy zastosować technikę 3D . Ponieważ materiał jest relatywnie cienki więc rzeźbienie nie może być tak głębokie jak przy grubszych medalach.W większości logotypów przy tej technice nie ma możliwości wprowadzenia dodatkowych kolorów emaliowanych i trzeba zastosować powłoki monochromatyczne. Najbardziej popularnym kolorem powłok galwanicznych jest kolor metaliczny złoty lub metaliczny srebrny . Nasza jakość jest bardzo wysoka, powierzchnia pinsów jest szlifowana i polerowana ręcznie .W niektórych projektach jest możliwość ażurowego wycięcia co zwiększa efekt wizualny pinsa. Jesteśmy sprawdzonym producentem pinsów ,wpinek i znaczków metalowych z wieloletnim doświadczeniem.Nasze fotografie pinsów ,wpinek są bez retuszu i w rzeczywistości wyglądają lepiej niż na zdjęciach . Polecamy zapoznać się z rekomendacjami które są w osobnej zakładce. Do pinsów oferujemy dodatkowo specjalistyczne pudełka.

Poniższe zdjęcia są realizacjami wykonanymi przez naszą firmę.
zobacz całą naszą galerię
Zadzwoń do nas, napisz
Jesteśmy producentami odznak i medali z wieloletnim doświadczeniem, oraz jakością potwierdzoną przez dziesiątki usatysfakcjonowanych klientów.

ZOBACZ NASZ FILM - PINSY METALOWE

 

 

oglądając filmy na Youtube kliknij w koło zębate i zwiększ maksymalnie rozdzielczość.

ZOBACZ NASZ FILM - MEDALE I ODZNAKI METALOWE

 

 

oglądając filmy na Youtube kliknij w koło zębate i zwiększ maksymalnie rozdzielczość.

Kontakt z nami
FAN GIFT Wojciech Paszkowiak
ul.Chorągwi Pancernej 22
02-951 Warszawa
Wykonanie strony: Devilart
Niniejsza strona korzysta z plików cookie
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług.
Zezwól na:
niezbędne:
wszystkie:
Zezwalam