+48 501 441 963
Pinsy ❯

Pinsy metalowe na zamówienie

 Produkujemy pinsy /znaczki metalowe/ na zamówienie według projektu klienta. Pomimo małych rozmarów zwyczajowo to 1,5-2,5 cm odwozrujemy bardzo dokładnie przesłany nam logotyp . W przypadku kolorów stosujemy wypalaną emalię która nadaje szlachetny połysk powierzchni pinsa . W produkcji znaczków metalowych nie stosujemy nadruku powlekanego i  emalii akrylowej szybkoschnącej ponieważ jest  to gorsza jakość i  wyrób traci charakter pinsa metalowego  . Jesteśmy sprawdzonym producentem pinsów i znaczków metalowych z wieloletnim doświadczenie. Minimalne zamówienie to 100 szt. Zachęcam do zapoznania się z naszą galerią zdjęć zrealizowanych naszych zamówień .

Pinsy wypalane 250 stopni

Wypalana emalia w 250 stopniach .Nie stosujemy w przeciwieństwie do innych firm akrylowych farb szybkoschnących które charakteryzują się słabą jakością. Technologia uzyskania kolorów w procesie wypalania emalii jest bardzo wysokiej jakości technologia zapewniająca estetyczny końcowy efekt. Wypalana emalia w tej samej technologi jest wykorzystywana w jubilerstwie wszędzie tam gdzie potrzebne są emaliowane elementy. Trwałość kolorów i twardość powłoki jest liczona na dziesiątki lat. Najczęściej wykorzystywana technologia. Zastosowanie współczesnych farb syntetycznych pozwala uzyskać dowolny kolor wg pantonu. Najczęściej spotykanym wymiarem 1,5 cm -2,5 cm Wypalone kolory tworzą emaliowaną estetyczną i trwałą powłokę. Wypalna emalia jest najlepszą technologią w produkcji pinsów i znacznie przewyższa jakością techniki nadruku powlekanego. Pins wykonany techniką drukarską traci charakter metalowej odznaki i tym samym jest niechętnie użytkowany. Polecamy zapięcie typu motylek agrafka lub długa szpilka.. Technika ta pozwala na uzyskanie szklistej z połyskiem powierzchni co daje bardzo dobry efekt wizualny. Dodatkowo warto zaznaczyć, że pinsy mogą mieć przeróżne kształty, formy lub kolory. Jesteśmy sprawdzonym producentem pinsów ,wpinek i znaczków metalowych z wieloletnim doświadczeniem. W naszej gamie produktów mogą znaleźć Państwo bardzo rozbudowaną ofertę pinsów robionych na zamówienie. Naszą produkcję charakteryzuje fakt, że jesteśmy elastyczni i nie ograniczamy się w czasie naszej pracy. Proponowany przez nas rodzaj reklamy to doskonały sposób na autopromocję każdej firmy, instytucji bądź innej organizacji do której przynależymy Poniżej przedstawiamy przykłady pinsów naszej produkcji wykonane tą techniką.Nasze fotografie pinsów ,wpinek są bez retuszu i w rzeczywistości wyglądają lepiej niż na zdjęciach . Polecamy zapoznać się z rekomendacjami które są w osobnej zakładce. Do pinsów wpinek i znaczków metalowych możliwe jest zamówienie dodatkowo małych pudełeczek. Poniżej przykłady naszej produkcji.

Poniższe zdjęcia są realizacjami wykonanymi przez naszą firmę.
zobacz całą naszą galerię

Pinsy wytłaczane

Technika tłoczenia powoduje ,że powierzchnia nie jest płaska a w zagłębieniach stosuje się farby emaliowane syntetyczne następnie wypalane w wysokich temperaturach. Technika ta różni się od techniki wypalanej emalii 250 st ,że przy tym rozwiązaniu powierzchnia nie jest idealnie płaska i widoczne są niewielkie wytłoczenia i wgłębienia. Ponadto stosuje się tu inne temperatury co powoduje ,że farby finalnie nie są tak twarde co nie zmienia faktu ,że jakość tych wyrobów jest wysoka. W produkcji pinsów ,wpinek i znaczków nie jesteśmy ograniczani kształtem logotypu. Do zapięci polecamy szpilkę z motylkiem ,agrafkę lub długą szpilkę. Najczęstszym rozmiarem pinsów jest 1,5 cm do 2,5 cm. jesteśmy sprawdzonym z wieloletnim doświadczeniem producentem pinsów i wpinek. Nie stosujemy farb szybkoschnących, w naszej technologi kolory wypalane są w wysokich temperaturach. Nie stosujemy także nadruku który jest techniką drukarska o słabej jakości. Finalnie można zastosować powierzchnię z wgłębieniami lub za niewielką dopłatą epoksydować powierzchnię co sprawia ,że powłoka jest płaska. Poniżej przykłady naszej produkcji.Nasze fotografie pinsów,wpinek są bez retuszu i w rzeczywistości wyglądają lepiej niż na zdjęciach . Polecamy zapoznać się z rekomendacjami które są w osobnej zakładce.

Poniższe zdjęcia są realizacjami wykonanymi przez naszą firmę.
zobacz całą naszą galerię

Pinsy wypukłe

W technice wypukłej logotyp jest wyciągnięty ponad powierzchnie tła. W przypadku ozdobnych ornamentów możemy zastosować technikę 3D . Ponieważ materiał jest relatywnie cienki więc rzeźbienie nie może być tak głębokie jak przy grubszych medalach.W większości logotypów przy tej technice nie ma możliwości wprowadzenia dodatkowych kolorów emaliowanych i trzeba zastosować powłoki monochromatyczne. Najbardziej popularnym kolorem powłok galwanicznych jest kolor metaliczny złoty lub metaliczny srebrny . Nasza jakość jest bardzo wysoka, powierzchnia pinsów jest szlifowana i polerowana ręcznie .W niektórych projektach jest możliwość ażurowego wycięcia co zwiększa efekt wizualny pinsa. Jesteśmy sprawdzonym producentem pinsów ,wpinek i znaczków metalowych z wieloletnim doświadczeniem.Nasze fotografie pinsów ,wpinek są bez retuszu i w rzeczywistości wyglądają lepiej niż na zdjęciach . Polecamy zapoznać się z rekomendacjami które są w osobnej zakładce. Do pinsów oferujemy dodatkowo specjalistyczne pudełka.

Poniższe zdjęcia są realizacjami wykonanymi przez naszą firmę.
zobacz całą naszą galerię
Kontakt z nami
FAN GIFT Wojciech Paszkowiak
ul.Chorągwi Pancernej 22
02-951 Warszawa
biuro@przypinki-odznaki.waw.pl
wojciech.paszkowiak@fangift.pl
kom: +48 501 441 963
Wykonanie: Devilart