Odznaki wojskowe ❯

Odznaki wojskowe i medale wojskowe na zamówienie

Jesteśmy sprawdzonym producentem odznak wojskowych i medali wojskowych. W naszej ofercie jest także  produkcja odznak wojskowych wielowarstwowych  przy zastosowaniu techniki 3D .W produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości  farby emaliowane wypalane piecowo. Produkujemy równiez medale  z wstążką  tkaną wg projektu klienta . Produkowane przez nas medale charakteryzują się bardzo wysoką jakością  z dbałością o  szczegóły .Polecamy także pamiątkowe wojskowe coiny . Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji medali i odznak możemy podjąc się  produkcji trudnych i skomplikowanych projektów.

Poniższe zdjęcia są realizacjami wykonanymi przez naszą firmę.
zobacz całą naszą galerię
Zadzwoń do nas, napisz
Jesteśmy producentami odznak i medali z wieloletnim doświadczeniem, oraz jakością potwierdzoną przez dziesiątki usatysfakcjonowanych klientów.

ZOBACZ NASZ FILM - PINSY METALOWE

 

 

oglądając filmy na Youtube kliknij w koło zębate i zwiększ maksymalnie rozdzielczość.

ZOBACZ NASZ FILM - MEDALE I ODZNAKI METALOWE

 

 

oglądając filmy na Youtube kliknij w koło zębate i zwiększ maksymalnie rozdzielczość.

Kontakt z nami
FAN GIFT Wojciech Paszkowiak
ul.Chorągwi Pancernej 22
02-951 Warszawa
Wykonanie strony: Devilart
Niniejsza strona korzysta z plików cookie
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług.
Zezwól na:
niezbędne:
wszystkie:
Zezwalam