O firmie

Jesteśmy firmą produkującą pinsy, odznaki i nie tylko
     
Szanowni Państwo

Firma nasza oferuje ZNACZKI METALOWE, PRZYPINKI METALOWE, ODZNAKI, MEDALE, PINSY, MAGNESY, BRELOKI

Głównie specjalizujemy się w technikach pomocnych w oznaczeniu ubrań i tekstyliów. Naszą ofertę adresujemy do firm, instytucji, klubów sportowych, szkół, agencji ochrony, służb mundurowych, stowarzyszeń, władz miast i agencji reklamowych. W naszej ofercie są zarówno bardzo dyskretne metody oznakowań w postaci małych znaczków metalowych jak i tez większe odznaki i medale. Oferujemy wszystkie możliwe techniki w produkcji metalowej takie jak wypalana emalia, tłoczenie, nadruk powlekany i inne. są Nasza firma to wiodący na rynku producent specjalizujący się w produkcji odznak na zamówienie. Oprócz nich, również pinsy na zamówienie. Nasze produkty to doskonała forma subtelnej i jednocześnie dyskretnej reklamy. Produkujemy odznaki i pinsy tylko i wyłącznie w wysokich temperaturach. Warto zaznaczyć także, że nie stosujemy przy ich wytwarzaniu farb szybkoschnących. Dzięki tym zabiegom dajemy Państwu gwarancję najlepszej jakości. FAN GIFT to pewny producent!

W celu optymalizacji ceny obowiązują ilości minimalne przyjmowanych zamówień. Firma nasza określa minimalne zamówienie po otrzymaniu projektu do wyceny.

Zapewniamy bardzo wysoką jakość oferowanych wyrobów. Zarówno wzory jak i zamówienia wysyłamy UPS, co pozwala realizację zamówień na terenie całej Polski bez osobistego zaangażowania zleceniodawcy.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy dzwonić na nr telefon kom. 501 441 963 lub mailowo biuro@przypinki-odznaki.waw.pl

Dane Firmy
FAN GIFT Wojciech Paszkowiak
ul.Chorągwi Pancernej 22
02-951 Warszawa
tel + 48 501 441 963
biuro@przypinki-odznaki.waw.pl
wojciech.paszkowiak@fangift.pl

Zadzwoń do nas, napisz
Jesteśmy producentami odznak i medali z wieloletnim doświadczeniem, oraz jakością potwierdzoną przez dziesiątki usatysfakcjonowanych klientów.

ZOBACZ NASZ FILM - PINSY METALOWE

 

 

oglądając filmy na Youtube kliknij w koło zębate i zwiększ maksymalnie rozdzielczość.

ZOBACZ NASZ FILM - MEDALE I ODZNAKI METALOWE

 

 

oglądając filmy na Youtube kliknij w koło zębate i zwiększ maksymalnie rozdzielczość.

Kontakt z nami
FAN GIFT Wojciech Paszkowiak
ul.Chorągwi Pancernej 22
02-951 Warszawa
Wykonanie strony: Devilart
Niniejsza strona korzysta z plików cookie
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług.
Zezwól na:
niezbędne:
wszystkie:
Zezwalam