Breloki metalowe ❯

Breloki metalowe na zamówienie

Efektowny dodatek do kluczy, upominek, a może praktyczny gadżet reklamowy dla Klientów? Niezależnie od tego, jaką funkcję ma spełniać brelok, powinien wyróżniać się solidnym wykonaniem, niebanalnym designem, a także oryginalnym projektem. Takie właśnie są metalowe breloki, które znajdziesz w ofercie naszej firmy. Wydawać by się mogło, że ten niegdyś wiszący przy każdych kluczach dodatek odszedł już do lamusa – nic bardziej mylnego! Wciąż spotykamy się z dużym zainteresowaniem metalowymi brelokami. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

Breloki metalowe na zamówienie

Zajmujemy się produkcją metalowych breloków na zamówienie w dowolnym kształcie i rozmiarze. Wykonujemy breloki z logo firmowym, które często stanowią gadżet reklamowy bądź upominek dla Klientów. Nasze doświadczenie, gromadzoną przez lata wiedzę, a także praktykę przekładamy na tworzenie wysokiej jakości produktów. W produkcję metalowych breloków wkładamy pełne zaangażowanie i serce, co jest widoczne w produkcie końcowym, a także w zadowoleniu naszych Klientów. Możemy wykonać breloki w formie koła, prostokąta, napisu, otwieracza czy w dowolnym innym kształcie. Wybór należy tylko do Ciebie!

Breloki z logo firmowym

Szukasz pomysłu na oryginalny gadżet reklamowy, który będzie nie tylko funkcjonalny, ale również estetyczny? Proponujemy metalowe breloki w dowolnym kształcie z zachowaniem logo firmowego zamawiającego. W ich produkcji możemy zastosować znakowanie delikatne bądź bardziej widoczne. Jesteśmy otwarci na propozycje naszych Klientów. W naszej działalności wykorzystujemy zaawansowany sprzęt i niezawodne technologie, a to wszystko po to, by oddać w Twoje ręce produkt najwyższej jakości. Wykonujemy metalowe breloki z logo firmowym na zamówienie dla firm, instytucji, różnego rodzaju organizacji czy nawet Klientów indywidualnych – jednak ze względu na zaplecze techniczne, a także zaangażowaną kadrę pracowniczą podejmujemy się realizacji zamówienia przy minimalnej liczbie 100 sztuk. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu!

Poniższe zdjęcia są realizacjami wykonanymi przez naszą firmę.
zobacz całą naszą galerię
Zadzwoń do nas, napisz
Jesteśmy producentami odznak i medali z wieloletnim doświadczeniem, oraz jakością potwierdzoną przez dziesiątki usatysfakcjonowanych klientów.

ZOBACZ NASZ FILM - PINSY METALOWE

 

 

oglądając filmy na Youtube kliknij w koło zębate i zwiększ maksymalnie rozdzielczość.

ZOBACZ NASZ FILM - MEDALE I ODZNAKI METALOWE

 

 

oglądając filmy na Youtube kliknij w koło zębate i zwiększ maksymalnie rozdzielczość.

Kontakt z nami
FAN GIFT Wojciech Paszkowiak
ul.Chorągwi Pancernej 22
02-951 Warszawa
Wykonanie strony: Devilart