Odznaki i medale ❯

Odznaki i medale okolicznościowe na zamówienie

Jesteśmy producentem odznak i medali z wieloletnim doświadczeniem w branży. Cechuje nas wysoka jakość potwierdzona przez dziesiątki usatysfakcjonowanych Klientów. Odznaki oraz medale okolicznościowe wykonujemy z metalu w technologii 3D, uzyskując efekt wypukłości, co zwiększa estetykę i atrakcyjność produktu zrobionego na zamówienie. Nasze medale produkujemy także w wersji kolorowej. Produkcja odznak wiernie oddających zaplanowaną przez Klienta kolorystykę wymaga wypalania emalii w wysokiej temperaturze – w ten sposób otrzymujemy żywe i trwałe kolory.

Producent odznak

Jako producent medali i odznak posiadamy bardzo duże doświadczenie pozwalające nam na włączenie do oferty także bardzo skomplikowanych, kilkuwarstwowych medali na zamówienie. Nie jest dla nas też wyzwaniem projekt zakładający bardzo skomplikowane formy zdobień kolorystycznych. Srebrzenie czy pozłacanie potrafi drastycznie odmienić efekt wizualny zamawianych odznak i medali.

Medale okolicznościowe na zamówienie

Na indywidualne zamówienie wykonujemy medale okolicznościowe – w tym również te z wstążkami. Ich wybór oraz wykonanie zależy od kolorystyki określonej w projekcie. Szczególną wagę przykładamy do desenia oraz barw wiedząc, że jedynie produkt wykonany z najwyższą dbałością może godnie pełnić swoją funkcję – honorową lub pamiątkową. Odznaki znajdują szerokie zastosowanie – na przykład jako gustowna pamiątka, nagroda czy wyjątkowy prezent, ale nie tylko.

Honorowe odznaki prosto od producenta

Odznaki znajdują zastosowanie między innymi w służbach mundurowych, organizacjach kombatanckich, nauczycielskich, związkowych, religijnych czy studenckich. Pozwalają one dyskretnie i skutecznie wyróżnić poszczególnych członków organizacji, dając im trwały dowód pamięci, jak również uznania dla ich zasług. Jako producent polecamy eleganckie honorowe odznaki wojskowe. Zapoznaj się z naszymi dotychczasowymi realizacjami i zobacz, że warto nam zaufać.

Tłoczone medale na zamówienie

Podczas produkcji odznak oraz medali okolicznościowych stosujemy metodę tłoczenia za pomocą nowoczesnych urządzeń. Pozwala nam to na precyzyjne odwzorowanie drobnych szczegółów projektu na medalach. Jako sprawdzony, doświadczony producent cieszymy się uznaniem, jak również zaufaniem odbiorców, którymi są zarówno firmy prywatne, jak i państwowe instytucje. Szukasz specjalistów, którzy ze starannością wykonają dla Ciebie eleganckie odznaki wojskowe lub okolicznościowe medale na zamówienie? Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Odznaki i medale

Jesteśmy producentami odznak i medali z wieloletnim doświadczeniem, oraz jakością potwierdzoną przez dziesiątki usatysfakcjonowanych klientów. Odznaki i medale wykonujemy z metalu w technologii 3D, uzyskując efekt wypukłości, co zwiększa estetykę i atrakcyjność produktu. Nasze medale produkujemy także w wersji kolorowej. Produkcja medali i odznak wiernie oddających zaplanowaną przez klienta kolorystykę wymaga wypalania emalii w wysokiej temperaturze, w ten sposób otrzymujemy żywe i trwałe kolory. Jako producent medali i odznak, posiadamy bardzo duże doświadczenie, pozwalające nam na włączenie do naszej oferty także pozycji takich jak, bardzo skomplikowane medale kilkuwarstwowe, czy medale na zamówienie. Jako doświadczeni producenci, możemy pozwolić sobie także na bardziej skomplikowane formy zdobień kolorystycznych. Srebrzenie i pozłacanie potrafi drastycznie odmienić efekt wizualny zamawianych odznak i medali. Ponadto, wykonujemy okolicznościowe medale na zamówienie, jak również medale z wstążkami. Wstążki dobierane i wykonywane są w kolorach zgodnych z projektem klienta. Szczególną uwagę przykładamy do wybieranego deseniu i koloru wiedząc, że jedynie produkt wykonany z wielką dbałością może godnie pełnić swoje funkcje, honorową i pamiątkową. Odznaki mają szerokie zastosowanie jako gustowna pamiątka, nagroda, lub upominek. Szerokie zastosowanie odznaki mają w służbach mundurowych, organizacjach kombatanckich, związkowych, nauczycielskich, religijnych czy studenckich. Odznaki i medale pozwalają na jednocześnie dyskretne i skuteczne wyróżnienie poszczególnych członków organizacji ? dając im trwały dowód przynależności, pamięci i uznania dla ich zasług, niezależnie od ich rodzaju, czy charakteru organizacji. Produkcja medali i odznak odbywa się metodą tłoczenia przy wykorzystaniu bardzo nowoczesnych maszyn, co pozwala na odwzorowanie bardzo dokładnie szczegółów na medalach i odznakach. Jako sprawdzony i doświadczony producent medali cieszymy się zaufaniem naszych odbiorców - zarówno instytucji państwowych jak i firm prywatnych. Nasze fotografie odznak ,medali są bez retuszu i w rzeczywistości wyglądają lepiej niż na zdjęciach . Polecamy zapoznać się z rekomendacjami które są w osobnej zakładce.

Poniższe zdjęcia są realizacjami wykonanymi przez naszą firmę.
zobacz całą naszą galerię

Odznaki wielowarstwowe

Jedną z najbardziej efektownych technik produkcji jest technika wielowarstwowa. Polega ona na oddzielnym wyprodukowaniu dwóch lub więcej odznak i następnie ich połączeniu, dzięki czemu uzyskujemy efekt przestrzenności i głębi. Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem, która od wielu lat działa na polskim rynku. Cechujemy się elastycznością, solidnością i terminowością. Nasi klienci i ich potrzeby są dla nas największym źródłem inspiracji. Na naszej stronie internetowej przedstawiamy jedynie wybrane przykłady z naszej różnorodnej oferty. Do każdego projektu odznak podchodzimy indywidualnie i z ogromną precyzją. Produkujemy wysokiej jakości wyroby między innymi dzięki stosowaniu najnowocześniejszych technologii produkcyjnych. Gwarantujemy, że nasze odznaki, medale, wisiory i inne produkty są najwyższej jakości i nie ulegną zniszczeniu. Odznaki to doskonały sposób na uczczenie różnego rodzaju wydarzeń lub też rocznic. Produkowane przez nas odznaki wielowarstwowe tworzone są w różnych kształtach i rozmiarach. Precyzja i dbałość o szczegóły jest dla nas niezwykle istotna przy produkcji odznak. Nasze produkty cieszą się ogromną popularnością wśród firm, klubów sportowych, wielu instytucji, służb mundurowych, szkół i innych organizacji.Nasze fotografie odznak ,medali są bez retuszu i w rzeczywistości wyglądają lepiej niż na zdjęciach . Polecamy zapoznać się z rekomendacjami które są w osobnej zakładce.

Poniższe zdjęcia są realizacjami wykonanymi przez naszą firmę.
zobacz całą naszą galerię
Zadzwoń do nas, napisz
Jesteśmy producentami odznak i medali z wieloletnim doświadczeniem, oraz jakością potwierdzoną przez dziesiątki usatysfakcjonowanych klientów.

ZOBACZ NASZ FILM - PINSY METALOWE

 

 

oglądając filmy na Youtube kliknij w koło zębate i zwiększ maksymalnie rozdzielczość.

ZOBACZ NASZ FILM - MEDALE I ODZNAKI METALOWE

 

 

oglądając filmy na Youtube kliknij w koło zębate i zwiększ maksymalnie rozdzielczość.

Kontakt z nami
FAN GIFT Wojciech Paszkowiak
ul.Chorągwi Pancernej 22
02-951 Warszawa
Wykonanie strony: Devilart
Niniejsza strona korzysta z plików cookie
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług.
Zezwól na:
niezbędne:
wszystkie:
Zezwalam