+48 501 441 963
Odznaki i medale ❯

Odznaki i medale okolicznościowe na zamówienie

Jesteśmy producentami odznak i medali z wieloletnim doświadczeniem, oraz jakością potwierdzoną przez dziesiątki usatysfakcjonowanych klientów. Odznaki i medale wykonujemy z metalu w technologii 3D, uzyskując efekt wypukłości, co zwiększa estetykę i atrakcyjność produktu.
Nasze medale produkujemy także w wersji kolorowej. Produkcja medali i odznak wiernie oddających zaplanowaną przez klienta kolorystykę wymaga wypalania emalii w wysokiej temperaturze, w ten sposób otrzymujemy żywe i trwałe kolory. Jako producent medali i odznak, posiadamy bardzo duże doświadczenie, pozwalające nam na włączenie do naszej oferty także pozycji takich jak, bardzo skomplikowane medale kilkuwarstwowe, czy medale na zamówienie.  Jako doświadczeni producenci, możemy pozwolić sobie także na bardziej skomplikowane formy zdobień kolorystycznych. Srebrzenie i pozłacanie potrafi drastycznie odmienić efekt wizualny zamawianych odznak i medali.
Ponadto, wykonujemy okolicznościowe medale na zamówienie, jak również medale z wstążkami. Wstążki dobierane i wykonywane są w kolorach zgodnych z projektem klienta. Szczególną uwagę przykładamy do wybieranego deseniu i koloru wiedząc, że jedynie produkt wykonany z wielką dbałością może godnie pełnić swoje funkcje, honorową i pamiątkową.
Odznaki mają szerokie zastosowanie jako gustowna pamiątka, nagroda, lub upominek. Szerokie zastosowanie odznaki mają w służbach mundurowych, organizacjach kombatanckich, związkowych, nauczycielskich, religijnych czy studenckich. Odznaki i medale pozwalają na jednocześnie dyskretne i skuteczne wyróżnienie poszczególnych członków organizacji – dając im trwały dowód przynależności, pamięci i uznania dla ich zasług, niezależnie od ich rodzaju, czy charakteru organizacji.
Produkcja medali i odznak odbywa się metodą tłoczenia przy wykorzystaniu bardzo nowoczesnych maszyn, co pozwala na odwzorowanie bardzo dokładnie szczegółów na medalach i odznakach. Jako sprawdzony i doświadczony producent medali cieszymy się zaufaniem naszych odbiorców - zarówno instytucji państwowych jak i firm prywatnych.

Odznaki i medale

Jesteśmy producentami odznak i medali z wieloletnim doświadczeniem, oraz jakością potwierdzoną przez dziesiątki usatysfakcjonowanych klientów. Odznaki i medale wykonujemy z metalu w technologii 3D, uzyskując efekt wypukłości, co zwiększa estetykę i atrakcyjność produktu. Nasze medale produkujemy także w wersji kolorowej. Produkcja medali i odznak wiernie oddających zaplanowaną przez klienta kolorystykę wymaga wypalania emalii w wysokiej temperaturze, w ten sposób otrzymujemy żywe i trwałe kolory. Jako producent medali i odznak, posiadamy bardzo duże doświadczenie, pozwalające nam na włączenie do naszej oferty także pozycji takich jak, bardzo skomplikowane medale kilkuwarstwowe, czy medale na zamówienie. Jako doświadczeni producenci, możemy pozwolić sobie także na bardziej skomplikowane formy zdobień kolorystycznych. Srebrzenie i pozłacanie potrafi drastycznie odmienić efekt wizualny zamawianych odznak i medali. Ponadto, wykonujemy okolicznościowe medale na zamówienie, jak również medale z wstążkami. Wstążki dobierane i wykonywane są w kolorach zgodnych z projektem klienta. Szczególną uwagę przykładamy do wybieranego deseniu i koloru wiedząc, że jedynie produkt wykonany z wielką dbałością może godnie pełnić swoje funkcje, honorową i pamiątkową. Odznaki mają szerokie zastosowanie jako gustowna pamiątka, nagroda, lub upominek. Szerokie zastosowanie odznaki mają w służbach mundurowych, organizacjach kombatanckich, związkowych, nauczycielskich, religijnych czy studenckich. Odznaki i medale pozwalają na jednocześnie dyskretne i skuteczne wyróżnienie poszczególnych członków organizacji ? dając im trwały dowód przynależności, pamięci i uznania dla ich zasług, niezależnie od ich rodzaju, czy charakteru organizacji. Produkcja medali i odznak odbywa się metodą tłoczenia przy wykorzystaniu bardzo nowoczesnych maszyn, co pozwala na odwzorowanie bardzo dokładnie szczegółów na medalach i odznakach. Jako sprawdzony i doświadczony producent medali cieszymy się zaufaniem naszych odbiorców - zarówno instytucji państwowych jak i firm prywatnych. Nasze fotografie odznak ,medali są bez retuszu i w rzeczywistości wyglądają lepiej niż na zdjęciach . Polecamy zapoznać się z rekomendacjami które są w osobnej zakładce.

Poniższe zdjęcia są realizacjami wykonanymi przez naszą firmę.
zobacz całą naszą galerię

Odznaki wielowarstwowe

Jedną z najbardziej efektownych technik produkcji jest technika wielowarstwowa. Polega ona na oddzielnym wyprodukowaniu dwóch lub więcej odznak i następnie ich połączeniu, dzięki czemu uzyskujemy efekt przestrzenności i głębi. Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem, która od wielu lat działa na polskim rynku. Cechujemy się elastycznością, solidnością i terminowością. Nasi klienci i ich potrzeby są dla nas największym źródłem inspiracji. Na naszej stronie internetowej przedstawiamy jedynie wybrane przykłady z naszej różnorodnej oferty. Do każdego projektu odznak podchodzimy indywidualnie i z ogromną precyzją. Produkujemy wysokiej jakości wyroby między innymi dzięki stosowaniu najnowocześniejszych technologii produkcyjnych. Gwarantujemy, że nasze odznaki, medale, wisiory i inne produkty są najwyższej jakości i nie ulegną zniszczeniu. Odznaki to doskonały sposób na uczczenie różnego rodzaju wydarzeń lub też rocznic. Produkowane przez nas odznaki wielowarstwowe tworzone są w różnych kształtach i rozmiarach. Precyzja i dbałość o szczegóły jest dla nas niezwykle istotna przy produkcji odznak. Nasze produkty cieszą się ogromną popularnością wśród firm, klubów sportowych, wielu instytucji, służb mundurowych, szkół i innych organizacji.Nasze fotografie odznak ,medali są bez retuszu i w rzeczywistości wyglądają lepiej niż na zdjęciach . Polecamy zapoznać się z rekomendacjami które są w osobnej zakładce.

Poniższe zdjęcia są realizacjami wykonanymi przez naszą firmę.
zobacz całą naszą galerię
Kontakt z nami
FAN GIFT Wojciech Paszkowiak
ul.Chorągwi Pancernej 22
02-951 Warszawa
biuro@przypinki-odznaki.waw.pl
wojciech.paszkowiak@fangift.pl
kom: +48 501 441 963
Wykonanie: Devilart